REGULAMIN FORUM

Wszystko to co powinieneś/naś wiedzieć zanim zaczniesz pisać: regulamin, wątek powitalny, dane Stowarzyszenia

Moderators: orzech, Moderatorzy

Locked
orzech
Posts: 176
Joined: 07 January 2007, 20:33
Location: Warszawa

REGULAMIN FORUM

Post by orzech »

Podstawowe zasady korzystania z Forum:
1. Forum służy wzajemnej wymianie informacji i doświadczeń.
2. Każdy może zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi zgodnie z zasadami Regulaminu niezależnie od stopnia zaawansowania.
3. Na Forum obowiązują zasady dobrego wychowania.
4. Tematy dyskusji powinny być jednoznacznie związane z tematyka działów i nie powinny się powielać. Przed napisaniem posta lub założeniem wątku należy sprawdzić czy problem nie był już poruszany.
5. W celu łatwiejszego wyszukiwania temat wątku powinien jak najlepiej odzwierciedlać jego tematykę, a opis problemu powinien być rzeczowy i zrozumiały dla wszystkich, nie tylko dla autora.
6. Na forum obowiązują zasady języka polskiego. Posty z dużą ilością rażących błędów, będą NATYCHMIAST usuwane, bez względu na ich wartość, a recydywiści banowani.

7. Na Forum zabrania się:
a) Zamieszczania wypowiedzi/materiałów naruszających cudze prawa autorskie i/lub dobra osobiste.
b) Zamieszczania wypowiedzi/materiałów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe.
c) "Zaśmiecania" forum informacjami nie związanymi z jego przeznaczeniem.
d) Zamieszczania wypowiedzi niezgodnych z tematem wątku.
e) Świadomego wywoływania obraźliwych osobistych dyskusji oraz umieszczania wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum.
f) Zamieszczania ogłoszeń kupna/sprzedaży/zamiany przez osoby o niewielkim stażu forumowym, szczególnie w działach do tego nieprzeznaczonych. Nieprzestrzeganie tego punktu skutkuje natychmiastowym banem.
8. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi usunięciem wypowiedzi z Forum. Notoryczne naruszanie regulaminu wiąże się z możliwością zablokowania konta. Nieznajomość regulaminu i zasad panujących na forum, nie zwalnia z obowiązku ich przestrzegania.


Wszelkie wypowiedzi na Forum są własnością ich autorów i nie mogą być powielane bez ich zgody poza serwisem oraz korzystają z ochrony prawa autorskiego i prawa do swobody wypowiedzi. Stowarzyszenie nie ponosi za nie odpowiedzialności. Za naruszenie cudzych dóbr osobistych lub praw intelektualnych pełną odpowiedzialność zarówno cywilną jak i karną ponosi autor wypowiedzi.
Last edited by orzech on 20 July 2011, 15:08, edited 9 times in total.
Locked