Przywitaj i przedstaw sie na forum...

Wszystko to co powinieneś/naś wiedzieć zanim zaczniesz pisać: regulamin, wątek powitalny, dane Stowarzyszenia

Moderatorzy: orzech, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jacob

Post autor: Jacob » 15 stycznia 2007, 15:58

Witam wszystkich.Jestem na forum od dzisiaj:) (tj.poniedziałek 15.01)Mam Poloneza 1,9 gld (prezent powiedzmy:))

Awatar użytkownika
Cendra

Post autor: Cendra » 15 stycznia 2007, 16:19

dzien dobry :P to ja... mam nadzieje ze wiekszosc mnie kojarzy, nick ten sam jak na poprzednim forum :)
Mariusz Cendrowski rocznik 88 czyli w marcu stuknie mi 19 :) posiadacz Syrenki 104 ktora niestety jest daleka od ideału :( mieszkam w Ciechanowie (woj. mazowieckie), w tym roku mam zamiar skonczyc LO i zdac maturke ;) pozdrawiam wszytskich :)

keen

Post autor: keen » 15 stycznia 2007, 16:25

Witam.
Jestem Tomek znany jako Keen - (przez niektórych nazywany Małysz po zlocie w Borsku - sam niewiem dlaczego.) w klubie od 2002-08-30. Na stanie mam poloneza 92'(w częściach ),Bańdziora 125P 89' mojej żony, syrenkę 105L szfagra i opla vectrę 93'. Na codzień jeżdżę bańdziorem żony bo ona woli opla. W chwili obecnej nie pojawiam się na zlotach z powodu powiększenia się mojej rodziny - jak juniorka podrośnie napewno się pojawimy.

Ichu

Przywitanie

Post autor: Ichu » 15 stycznia 2007, 17:12

Jestem Krzychu. Od zarania dziejów (nawet najstarsi górale tego nie pamiętają) nazywany jestem Ichem (Ichu = skrót od Krzychu? sam nie wiem). Jestem sympatykiem FSO, lubię poczytać czasem o historii polskiej motoryzacji która nie wiedzieć czemu, choć miała ogromne szanse i nie raz oznajmiała światu pionierskie rozwiązania, to dzisiaj wygląda tak jak wygląda... Mam sentyment do PF 125 i Poloneza, nie raz nosiłem się z zamiarem kupna takiego wozu, ale brak kasy, warsztatu i... prawka póki co skutecznie mnie blokuje :) Ale może wkrótce, kto wie?

Pozdrawiam wszystkich członków i sympatyków FSO Autoklubu.

stann

Post autor: stann » 15 stycznia 2007, 17:40

Witam, nazywam sie Adam. Zarejestrowalem sie w styczniu. Obecnie posiadam poloneza z 93r (ostatni na waskim zawieszeniu). Pasja to przedewszystkim moj polonez, ktore darze ogromna milościa:) Jestem tu aby poznac innych fanow fso, uzyskac pomoc i w miare mozliwosci udzielic kilku cennych rad. Pozdrawiam

philips
Kontakt:

Post autor: philips » 15 stycznia 2007, 17:49

Witam, tu philips zwany przez członków kenłut. W stowarzyszeniu jestem od lata '06r kiedy zdecydowałem, że pora przystąpić do jakiegoś klubu i nie było wątpliwości jaki ma być to klub, bo FSOAK znałem i podziwiałem od samego początku. Trafienie do klubu było jedną z najlepszych rzeczy na jakie wpadłem i bardzo się ciesze, że mogę żyć w nim z takimi wspaniałymi ludźmi. Znam się trochę na komputerach i słabo na elektronice cyfrowej i programowaniu, dla zdrowia ćwiczę fizycznie, zajmuje się wyrobem wina i jeszcze innymi głupotami. Najważniejsze są samochody czyli Polonez '95 i Fiat '74. Stawiam w pierwszym rzędzie na ładny wygląd auta jak najbardziej zbliżony do fabrycznego, lubie blacharstwo i lakiernictwo a z racji krótkiego posiadania Fiata zaczynam mechaniczną karierę. Mam ciągotki do jazd ekonomicznych i dążenie do maksymalnie niskiego zużycia paliwa. Nie lubię robić czegoś czego działania nie znam, mam chorą ambicje, że wszystko muszę dać rade zrobić sam. Zawsze mogę liczyć na mojego ojca, który kiedyś był pasjonatem i mechanikiem.
Pozdrawiam wszystkich

Młody125p

Post autor: Młody125p » 15 stycznia 2007, 18:29

witam na imie jasiek lat 21 pseudo Młody125p zamieszkałay w zatorze kolo oświęcimia
stan cywilny wolny w planach fiat 125p 1.4 16v rovera lub 2.0 dohc z fiata 131 argenta lub replika fiata 125p akropolis
pozdro

Awatar użytkownika
Ambrosios
Kontakt:

Post autor: Ambrosios » 15 stycznia 2007, 18:35

Witam na nowym forum, z tej strony Ambrosios, znany tez jako Ambro, Am600 lub tez... (wersja ze Szmaty - ocenzurowano) :) Na co dzien jak wiadomo (zrodloslow z jezyka greckiego) jestem boski i niesmiertelny, a tak poza tym jestem normalnym czlowiekiem, wiecznym studentem szacownego burdelu (patrz kolor budynku) zwanego Wydzialem Nauk Ekonomicznych UW, z zawodu informatykiem, najczesciej administratorem sieci, czasem ekonomista a z zamilowania m.in. muzykiem, DJem, politologiem, historykiem i oczywiscie mechanikiem. Posiadam 2 Poldoloty, jeden z koncowki produkcji, w stanie rozkladu agonalnego mimo tylko 5 lat uzywania, drugi - rocznik 1998 - wlasnie zbiera sily do nowego zycia po remoncie generalnym.

Dzisiejszy dzien jest dla mnie szczegolny, bo oprocz pierwszego dnia na forum, koncze dzis 1 rok w klubie i 29 lat na tym padole, czujac sie coraz bardziej stara rura, hehe. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

Blady

Post autor: Blady » 15 stycznia 2007, 18:49

Cześć . Jestem Blady , Blady z F&F ;) fso ak odwiedzam od dość dawna , mam nadzieje że na nowym forum będzie równie fajny klimat jak na poprzednim(w jego najlepszych czasach)
Mam fiata 125p z 79' - stylizowany na MR Monte Carlo , którym w miare możliwości czasowo-finansowych startuje w amatorskich imprezach sportowych.

pozdrawiam kolesia o nicku młody125p , który już trzy razy wkleił fotki MOJEGO Fiata na stronke PolskaJazda - twierdząc że to jego auto...Może ban zanim narozrabia i tu...

Awatar użytkownika
SeBa
Moderator - Technika

Post autor: SeBa » 15 stycznia 2007, 19:24

Witam Was serdecznie drodzy forumowicze i klubowicze FSOAK.Nazywam się Sebastian Więckowski.Z polska motoryzacja bylem zwiazany od malego i do tej pory mi to pozostalo.Postanowilem zarejestrowac sie na forum i poszerzac swoja wiedze na jej temat.Uczestniczylem w zlocie 55-lecia FSO staram sie udzielac w zyciu forum i mam nadzieje ze niedlugo zasile pelnoprawnie wasze grono klubowiczow :) Narazie ciesze sie statusem Przyjaciela :) . Pozdrawiam
z FSO były: 125p 1.5L '83 L74 , Polonez Caro 1.5GLE '91 L49
i Polonez Caro Plus 1.6 GSi '99 42U jest: 1.4 GTi 16V '97 86E
Auto detailing-info PW

Janisz

Post autor: Janisz » 15 stycznia 2007, 19:57

Młody125p pisze:witam na imie jasiek lat 21 pseudo Młody125p zamieszkałay w zatorze kolo oświęcimia
fiat 125p 1.4 16v rovera lub 2.0 dohc z fiata 131 argenta lub replika fiata 125p akropolis
pozdro
Nie było fiata131 argenta... Poza tym nie uzywaj zdjęcia fury Bladego, jako swojej i nie praktykuj tu podobnych rzeczy, bo nie zostaniesz polubiony tutaj... W avatarku, tez jak widzę masz fotkę dziabniętą ze stronki o zmiennikach... Jeśli się mylę, to przepraszam...

A w ogóle to witam serdecznie :P :D :lol:

PutekM

Post autor: PutekM » 15 stycznia 2007, 20:17

to teraz pora na mnie:
Michał Płuciennik, rocznik '79; czyli bliżej już 30 niż 20-stki. Pochodzę z małej wsi w gminie Nakło n./Notecią, na trasie nr 10 - gdzie raz do roku odbywają się drugie co do wielkości po Polagrze targi rolnicze - MINIKOWO.
Na nowym Forum wszedłem jak najszybciej, jak tylko się dało, od razu przypadło mi do gustu.

Ksywka zapożyczona od brata wzięła się od nazwiska (jak się brat wyprowadził na mnie zaczęli tak wołać), a końcówka M - od Michał:)
Posiadacz Poloneza Caro+ od 25 lipca 2006 :) więcej napiszę w dziale "Nasze auta" o ile nie zostanie to skorygowane :)

A tak Panie i Panowie, życzę miłej atmosfery, dogadujmy się jak najlepiej, a kto nie chce niech tu nam atmosfery nie psuje:)

Mała prośba - nie bójcie się uzupełniać swoje profile!!!!
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2007, 20:26 przez PutekM, łącznie zmieniany 1 raz.

skraber

Post autor: skraber » 15 stycznia 2007, 20:26

Witam wszystkich.
Na forum FSOAK byłem/jestem od grudnia 2004. Ksywą skraber posługuję się w różnych miejscach. W stanie garażowym (a raczej podblokowym) mam wciąż szczęśliwego 125p z 1988r. Miłośnik FSO (jak mnie teraz określa motonews ,heh), absolwent PK, niezrealizowany muzyk, miłośnik ogólnie i szczegółowo rozumianej moto-techniki i
...więcej grzechów nie pamiętam.
Andrzej
nh

WiToS

Post autor: WiToS » 15 stycznia 2007, 20:31

Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Mam na Imię Witek, posiadany samochód to fso polonez 1.6 gle rocznik 1994.

jawiem69

Post autor: jawiem69 » 15 stycznia 2007, 20:32

Witam jestem Paweł przywiało mnie tutaj z FSO Car Team-u :) z sekcji pomorskiej :) mój Nick jest taki, jaki jest, bo tak mnie kiedyś kumple na osiedlu nazwali, bo wiedziałem trochę na temat samochodów :). Mój pojazd do Polonez Caro plus 1.6 GLI, poprzednim moim autem był FSO 1500 L w jedynym słusznym kolorze, czyli orzechowym (pomarańczowy) chyba L84 on miał numer :)

A tak w ogóle to witam FSOAUTOKLUB :)

HEMIGTX

Post autor: HEMIGTX » 15 stycznia 2007, 21:06

Witam,na imię mam Tomek,na poprzednim forum fso ak byłem od niedawna ale na f&f przesiedziałem więcej czasu;)Można powiedziec,że jestem fantatykiem FSO i Fiata.Kocham również gadżety lat prl-u jak również nasza polską motoryzacje powojenna.
Samochody jakie posiadam to:Polonez C-klasse,Fiat 125pMR,Fiat126p 903ccm i Skoda105S
Pozdrawiam wszystkich zapaleńców FSO jak i kolesia o nicku młody125 który to od kilku lat "planuje"zakup bandziora i tylko na planach kończy...
Polonez Rally 2000,PF125p 1970r,Polonez ATU+GSi
Pannonia T5 1967r.&Pannonia TLF 1963r

Awatar użytkownika
AndrewS
Kontakt:

Post autor: AndrewS » 15 stycznia 2007, 21:36

Witam

Mam na imie Andrzej, symaptykiem FSOAK jestem od jego poczatkow czyli od odlaczenia sie od PTK :-)
Posiadam jednego z pierwszych 125p zasilanych przez 16-to zaworowa serie K rovera :-)
moj sprzet powstawal jeszcze na "czarnym" forum fso ptk :-)
interesuje sie wieloma rzeczami najwazniejsze to motoryzacja, elektronika, komputery
Pozdrawiam Andrzej
FSO 125p 1.4 GLI 16V MPI Obrazek
Rover 800 2.0 16V MPI Obrazek
Jawa TS 350
byl Rover 214 Si 95

kocham125p

Post autor: kocham125p » 15 stycznia 2007, 21:38

Witam!
Nazywam sie Robert i przez dluuuugi czas czytalem na waszym starym forum. Bylo tam duzo dla mnie interesujacych rzeczy i faktow... chcialem tez wstapic do klubu ale niestety nie mialo to sensu ze wzgledu na to ze mieszkam od 16 lat na stale w niemczech i comiesieczne spoty by byly dla mnie zbyt klopotliwe ;)
Wiaze mnie z wami milosc do samochodow FSO i niecierpienie plastikowych aut innych marek :)
Moje samochodziki:
MB w163 rok 99 "dupowoz na codzien", MB w123 rok 82 "samochodzik na niedzielke sloneczna" Polski Fiat 125p rok 73 stan za 2-3 lata fabryczny ;) jak bedzie chec i czas (raczej tego mi brakuje czesto) no i dla moich sporadycznych odwiedzin polski, fso 1500 rok 88, stan do jazdy (remoncik tez kiedys dostanie bo szlachetnych aut sie nie wyrzuca :) ) , uzywany okolo 2-3 razy na rok :). Raczej latam do polski wiec merolow nie zobaczycie, no raczej na zdjeciach :) a fiacika wzialem na lawecie do niemiec :)
Pozdrawiam wszystkich milosnikow fso z calego swiata i mam nadzieje ze zaakceptujecie pol-szwaba na waszych stronach :)
Laczmy sie i pokazmy naszym dzieciom ze kiedys byly prawdziwe auta :)

JACEK94
Kontakt:

Post autor: JACEK94 » 15 stycznia 2007, 21:47

Witam, tu Jacek. 94 to rocznik mojego Poloneza, oczywiście jest to 1,6 GLE. Najlepszy model i rocznik. W klubie jestem od 30.08 2004, na forum MN jakieś dwa tygodnie wcześniej. Poznałem bandę wariatów ze Szczecina i z Polski zajmujących się bolidami ze stajni FSO....... I z nimi zostałem. Mam jeszcze pół Bandziora (FSO 1500C), drugą połowę ma Pchełka (żona). Ona jeździ, ja naprawiam. To tyle. Jak co, to wiadomo jak mnie złapać.
Nie ma Pchełki... nie ma Bandziora...teraz Bokiem Mogę Wszędzie ;)

Adam4302
Kontakt:

Post autor: Adam4302 » 15 stycznia 2007, 23:02

Witam wszystkich. Co prawda moją macierzystą "stajnią" jest Polski Klub Espero, ale mam nadzieję, że będę tu mógł zaglądać i czasem coś napisać. Zwłaszcza że moje espero zostało złożone na Żeraniu (rocznik 1996, kolor bordowy). Niestety los chciał, że na obchodach 55-lecia FSO byłem nie swoim samochodem.

Pozdrowionka z Katowic
Adam

Nabauab

Post autor: Nabauab » 15 stycznia 2007, 23:03

Witam!
Moje pełne nazwisko brzmi Bartosz Kazimierz Dzięsław, znany oczywiście jestem bardziej jako Nabauab, bądź w wersji zlotowej jako Najebab.
Na forum MN zarejestrowany jestem od 23. 12. 02. Przeszedłem chyba wszystkie statusy w klubie, byłem klubowiczem, sympatykiem, teraz jestem przyjacielem FSO AK.
Od kiedy mam prawo jazdy jestem w posiadaniu samochodu marki FSO. Pierw był to Fiat 125p rocznik 79, teraz od prawie ośmiu lat jest to Polonez Caro 1.6 GLE rocznik 94 w kolorze platyna L108. Jestem z niego bardzo zadowolony, zwłaszcza że jestem z zamiłowania leniem i nie troszczę się o niego zbytnio, mimo to wygląda tak samo ładnie i jest tak samo niezawodny, jak przed laty.
Byłem na kilku zlotach ogólnopolskich, w Wawrze 2003, w Toruniu 2005, a także na mniej oficjalnych w Kamionkach 2004 i Płotkach 2006. Pojawiam się też na spotach regionalnych w Szczecinie, niestety dość rzadko.
To by było na tyle:)
FSO Polonez Caro - 1.6 GLE 1994
Daewoo - FSO Polonez Caro Plus - 1.6 GSI 1999
Daewoo EroTico DLX 2000

fiolek

Post autor: fiolek » 15 stycznia 2007, 23:13

Cześć!
Nazywam się Kuba jestem z Poznania na forum fsoak jestem od czerwca 2006 interesuje się samochodami produkowanymi w Polsce a najbardziej tymi z Żerania.Narazie zbieram pamiątki ,jakieś części gadżety i inne pierdoły.Samochodu nie mam ale ojciec posiada fiacika 125p wersja C rok 1983.

thaniel

Post autor: thaniel » 16 stycznia 2007, 00:05

Yo

Tu daniel znany jako thaniel lub VDC kiedyś. Na forum motonews od 2002-04-07 tak tak mimo, ze w sumie mało osób z FSOAK mnie kojarzy bylem w pierwszym "rzucie" z migforum :D

No cóż to, że mnie nie znacie zawdzięczam tylko sobie ponieważ różnie się moje koleje forumowe i klubowe układały :)

w obecnej sytuacji, niestety po sprzedaniu najlepszego modelu FSO czyli Caro 1994 GLE zostałem bez auta z FSO. Mam nadzieje to jak najszybciej nadrobić :D

Osobiście jestem z 77 roku a moje zainteresowania to FSO i programowanie

witam wszystkich

i pozdr

Piotrek-FSO
Kontakt:

Post autor: Piotrek-FSO » 16 stycznia 2007, 00:33

Piotrek-FSO (taxi1313).
Mam na imię Piotrek. W klubie jestem od 28 grudnia '05r. Mój samochód to Zastava 1100 '77. Interesuję się mechaniką samochodową, elektroniką i informatyką no napewno motoryzacją PRL-u. :P Jednym z moich motoryzacyjnych marzeń jest Fiat 132p no i wczesny MR z silnikiem DOHC.
Moje ulubione filmy, to filmy S. Barei i W. Pasikowskiego... :D
Moje aktualne wozy:
- Fiat 128 Sport 1300 SL '72
- Fiat 128 Sport 1100 S '75
- Mercedes E 290 TD '96
- Zastava 101 '77
- Zastava 1100p Mediteran '81

Mieszko

Post autor: Mieszko » 16 stycznia 2007, 00:36

To i ja się przywitam.
Na motoniusie jestem od września 2003 kiedy to parę miesięcy po kupnie poldka chciałem się go pozbyć, ale odkryłem forum FSOAUTOKLUBU (od maja 2004 r.) i auto zostało u mnie.... Moją największą wadą jest abstynencja w związku z czym jestem raczej mało znany ;) mimo że zaliczyłem i Kamionki, i Borsk i Norblin.. :) Moje FSO to jedyny słuszny Poldek GLE '94 w "wypasionej" wersji, obecnie cieszy oko, a jeżdżę Corsą 1.4. Co mnie kręci ? Z racji wykształcenia i mojej pracy - ostatnie 60 lat. Klimat osobisty: SBB z winyla odtwarzanego na Bernardzie (bez skojarzeń) podpiętym do dowolnego wzmaka Unitry. Na ścianie proporczyki FSO, w szafie kilkaset resoraków, obok 2.5 roweru i wielki ruski model Łady 2105. A potem "9 Kompania" i "Znikający punkt"..... o kurczę, już za 5.5 h do pracy czas wstać...
M
PN CARO 1.6 GLE Orciari Limited Edition' 1994
Skoda Fabia Combi 1.4

Awatar użytkownika
HailStorm

Post autor: HailStorm » 16 stycznia 2007, 01:21

No to i ja się przedstawię

Jestem Kubuś z Krakowa. Na motonewsie od lipca 2005, jeśli chodzi o moja aktywność na forum to jest raczej zerowa... czasami zadaje jakieś pytanie gdy mam problem z swoim turkusowym 1.6 GLE '94 ale myślę ze teraz będzie lepiej (jeśli reaktywowany będzie działa z zdjęciami z rajdów to sluże paroma zdjątkami które kiedyś prezentowałem) szczególnie że właśnie w tej chwili rozstałem się z narzeczona i opuściłem studia. wiec teraz plany to remoncik poldka i dlugie podróże w strone zachodzącego słońca.

Boczek#1851

Post autor: Boczek#1851 » 16 stycznia 2007, 03:12

thaniel pisze:pierwszym "rzucie" z migforum :D
Czy to chodzi o migów, pierwszych administratorów? mig#007

Awatar użytkownika
Tony
Członek Stowarzyszenia
Auto: szwedzkie

Post autor: Tony » 16 stycznia 2007, 03:35

Heloł!

Nazywam się Marcin Mikulski, szerzej znany jako Tony (Nawalony, BezŻony, Zdresiony, itp - drugi człon ksywki zmienia się w zależności od sytuacji). Dlaczego "Tony" to nawet ja nie pamietam, za dużo bełtów chyba... W klubie od lutego 2004 roku, wcześniej jeździłem polonezem caro 1.6GLi '95, z którego byłem bardzo zadowolony, bo był bezawaryjny i tylko trochę "podżarty" przez rudą ( nie mylić z Rudą ;P ). Obecnie na stanie fiat 125p '82 ( www.kant82.prv.pl ) w stanie dobrym, polonez 1.5 C '84 popsuty przeze mnie za pomocą dzika, oraz jeszcze dwie niemieckie puszki. Poza autami ze stajni fso i innymi tylnionapędowymi lubię motocykle, nurkować, a także "spotkania trzeciego stopnia" z fso-wą ekipą w celach towarzysko-integracyjno-rozrywkowych. W czasie wolnym od wolnego czasu pracuję ku chwale dwóch dużych koncernów paliwowych, oraz zawodowo zajmuję się pierdzieleniem farmazonów przez komórkę.

Pozdrawiam
ZRX1100 '97, V90 D5 '18, XC70 D5 '09, V40 1.9D '03
Halo ?! Robimy dzisiaj co ?!

Andrzej Modzelewski

Post autor: Andrzej Modzelewski » 16 stycznia 2007, 08:53

Witam, kłaniam się wszystkim.
Nazywam się Andrzej M. Modzelewski. Moje pierwsze spotkanie z Klubem było 15 stycznia 2003 r. czyli całe 4 lata temu. W szeregi wstąpiłem po bardzo długim i owocnym czytaniu forum w dniu 28 sierpnia 2003 r.
Mieszkam w Białymstoku.
W latach 2003 i 2004 byłem pomysłodawca i organizatorem spotkań klubowych na Podlasiu - nie tylko ludzi z Klubu FSO AK, ale tez z innych zaprzyjaźnionych klubów prężnie działających na podlaskiej ziemi.
Tak ja większość po wzlotach i upadkach, moich jak i klubu w 2007 roku stałem się „osobą” w Stowarzyszeniu. Mam nadzieję, że już tak pozostanie. Ci co mnie znają wiedzą że w Białymstoku ( i nie tylko) mogą na mnie liczyć.

Magnus

Post autor: Magnus » 16 stycznia 2007, 10:16

Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Waldek Orkiszewski. Pochodzę z małej miejscowości koło Zamościa a obecnie od prawie 4 lat mieszkam i pracuje w Puławach. W 2005 byłem członkiem FSOAK, z forum MN związany od 2004, w tym roku planuje powrót w szeregi. Obecnie nie posiadam żadnego auta ze stajni FSO : - (, ale niebawem to sie zmieni. Dlaczego FSO? Sam dokładnie nie wiem. W mojej rodzinie zawsze jeździło się tymi samochodami, najpierw Warszawa później Fiat a na końcu Polonez. Gdy kupowałem w 2003 samochód to było dla mnie oczywiste, że bedzie to Polonez. Po prostu lubię te samochody i nie obchodzi mnie to, co inni o nich sądzą. Żona nazywa to zboczeniem, ja pasją. Kolekcjonuję wszelkie gadżety związane z FSO, foldery, medale, proporczyki, breloczki itp. Chciałbym kiedyś zostać właścicielem carówki z 94, oczywiście 1.6 GLE. Na koniec z dumą stwierdzam, iż po półrocznym użtkowaniu innego auta powracam do korzeni!!!

Pozdarwiam Magnus
"Wolę FSO niż innych fabryk sto"

ODPOWIEDZ