Elektryczne szyby

układ zapłonowy, urządzenia rozruchowe, układy wytwarzania prądu, pozostałe urządzenia elektryczne.

Moderator: Moderatorzy

adamdn

Post autor: adamdn »

OLO pisze:Miałeś wkleić fotkę napędów Do poloneza z silniczkiem w górze. Twięrdzę ze takich nie ma, ty twiedziłeś ze są. Wkleiłeś od 132.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co Ty na to? :)
Byl: Atu Plus 1.4 Dark Turquoise Mica
FSO Polonez Caro 1.4 Design Orciari
Fiat Marea Weekend 1.9 TD100 ELX
FIAT Marea Weekend 2.0 155_20v HLX

Jest: Volvo S80 2.0T Momentum
DAEWOO-FSO Polonez Caro Plus 1.4 GTI

cybertec

Post autor: cybertec »

FM pisze: Jakby kogoś interesowało, to przed świętami napisałem maila do elektriclife, dzisiaj przyszła odpowiedz, przyciski do Plusa (te takie mniejsze), kosztują 45zl sztuka, wysyłają za pobraniem za dopłata 14zl, ja sie chyba jednak nie skusze ;)
No fakt, ze najtansza zabawa to nie byla. Ja za przycisk 4910-10-201 płaciłem 40 zł. Zaleta, ze nowe i nie musialem z wiazka kombinowac, bo te przyciski do tej wiazki pasuja :)
a zdjecie tych przyciskow jest tutaj

pozdrawiam
cybertec

pezo1980

Post autor: pezo1980 »

polonez to fajny samochod ale mnie zawsze trafialy sie same padliny,mam juz dosc ladowania pieniedzy ciagle w te same czesci,postanowilem dzis rozstac sie z tym autem na dobre.Pisze tutaj,bo zupelnie niedawno kupilem do niego elektryczne szyby,towar jest nowy i w pelni sprawny,jeszcze nie zamontowany w aucie,pasuje do plusa i wczesniejszych,praktycznie to chyba do wszystkich polonezow daloby sie to zamontowac.Sprzedaje te szyby,a napisalem tu bo pomyslalem,ze zaczne od ludzi ktorzy sa milosnikami marki.Jesli ktos jest zainteresowany to czekam na propozycje cenowe.Moge zamiescic zdjecia ale dzis jest to niemozliwe,nie mam aparatu.Pozdrawaim.

sznycel

Post autor: sznycel »

pezo1980, to sa jakies uniwersalne elektryczne szyby ? cos na styl takich ?
Jak bedziesz mial mozliwosc to poprosze o jakies zdjecia

no i tak jak napisales
pezo1980 pisze:polonez to fajny samochod
wiec sie z nim nie rozstawaj ;)

kuzio

Post autor: kuzio »

WItam. Mam mały problem z siłownikiem. Wyrwałem na szrocie podnośniki z plusa, i jeden śmiga bez problemu, natomiast drugi, jak gość sprawdzaqł na szrocie czy działa odsunął szybe w dół ale nie próbował do góry , myślałem ze wszystko git, założyłem do siebie jeden działa bez zarzutu, drugi działa tylko w dół a jak daje do góry to przeskakuje i nie podnosi. Jest jakiś sposób na uratowanie tego podnosnika? Bo niestety na szrocie powiedza mi ze jak brałem to działało, i nici z wymiany czy chociarzby zwrotu kasy.

centurion

Post autor: centurion »

Odgrzeje kotleta.
W jakich rocznikach przełączniki były montowane pod lewarkiem na podstawce, a w jakich rocznikach były już na konsoli środkowej.
Mam Carolinkę z 95 roku i dorwałem 2 kpl przełączników właśnie pod lewar a z uwagi na to że chcę jak najwierniej odbudować wiec moje pytanie.

Jakie ramki Adaptacyjne ewentualnie.
Odwiedziłem już stronkę jak ktoś wcześniej pytał, nieznalazłem i napisałem do nich czekam na odpowiedź.
Za wszelkie sugestie i pomoc dziękuje.
Odbudowa Polonez Caro 1,6 GLE 95r. Wyposażyć we wszystkie dodatki jakie były w jego latach dostępne więc proszę o sugestie.
Kim jestem? - mówia ze nienormalny żeby picować poldka za 1000pln, wkładając części wielokrotnie przewyższające jego wartosć.

Grizli

Post autor: Grizli »

Na konsoli były od 97 w plusach

wlodek

Post autor: wlodek »

Witam

Potrzebowałbym wiazkę do elektrycznych szyb do Poloneza Caro Plusa. Ewentualnie schemat takiej instalacji - nie mam schematu z ksiązki Morawskiego. Z góry dziękuję.
POLONEZ CARO PLUS 1,6 GSI 1999r. 221kkm
POLONEZ CARO PLUS 1,6 GSI 1998r. 111kkm
POLONEZ 1500 1981r.
POLONEZ CARO 1.4 GLI 16V
WARSZAWA 203 1966r.
FIAT 126p KJS 1980r.
był POLONEZ TRUCK 1991r.

Serocki

Post autor: Serocki »

Obrazek

wlodek

Post autor: wlodek »

Dzięki wielkie!!!
POLONEZ CARO PLUS 1,6 GSI 1999r. 221kkm
POLONEZ CARO PLUS 1,6 GSI 1998r. 111kkm
POLONEZ 1500 1981r.
POLONEZ CARO 1.4 GLI 16V
WARSZAWA 203 1966r.
FIAT 126p KJS 1980r.
był POLONEZ TRUCK 1991r.

leon

Post autor: leon »

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.

http://www.leszekknorps.republika.pl/ekosciema.html

Obrazek

MARIUSZ
Auto: PN ATU+ 1.6GSI

Post autor: MARIUSZ »

temat stary jak teściowa ale pozwolę sobie odkopać. czy ma ktoś może zdjęcie jak jest zamocowany napęd do oryginalnych blach w drzwiach . to jest na jednej śrubie czy gdzieś to jeszcze się przykręca. interesuje mnie również rozwiązanie zamocowania zamka centralnego. Dzieki

jurek_j

Post autor: jurek_j »

Obrazek

Takie blachy miałem. Jak widać mocowane dwupunktowo, silnik natomiast w jednym punkcie. I nawet widać jak mocowany jest siłownik centralnego zamka, na dwa wkręty.

MARIUSZ
Auto: PN ATU+ 1.6GSI

Post autor: MARIUSZ »

podziękował :564:

r-tea

Post autor: r-tea »

W Caro/Atu "minusach" po lewej stronie lewara biegów są 4 zaślepki.
Dedykuję że w dwóch górnych było w fabrycznej opcji sterowanie szyb przednich.
Czy fabryka montowała opcjonalnie również elektryczne szyby z tyłu i dlatego są jeszcze dwie dolne zaślepki?
Skoda Favorit 1.3 GLX + LPG '94

Szymon

Post autor: Szymon »

Nie było fabrycznych elektrycznych szyb z tyłu, ale krążyły w handlu zestawy podobno do poloneza.
Polonezy cargo miały tam dwa dodatkowe przełączniki od podgrzewania foteli.

OLO

Post autor: OLO »

Szymon pisze:cargo miały tam dwa dodatkowe przełączniki od podgrzewania foteli.
Chyba w instrukcji :D
Cisza na morzu, cisza w armacie.
Kto się odezwie - nie jedzie w FIACIE

danielewicz

Post autor: danielewicz »

Od podgrzewanych foteli było po lewo przy pokrętle świateł ;)
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

OLO

Post autor: OLO »

Właśnie. Muszę zerknąc w karetce - pamietam ze była tam jakaś bonusowa kostka. Wydaje mi sie że do el lusterek. A może i do siedzeń?
Cisza na morzu, cisza w armacie.
Kto się odezwie - nie jedzie w FIACIE

Grizli

Post autor: Grizli »

Były elektryczne szyby do tyłu sam mam.Firmowane to bylo przez fox na silnikach bosch
OLO pisze:Właśnie. Muszę zerknąc w karetce - pamietam ze była tam jakaś bonusowa kostka. Wydaje mi sie że do el lusterek. A może i do siedzeń?
Elektryczne lusterka to kostka 3pin taka sama jak przy podłączeniu wiązki do sterowania lusterkami.Siedzenia i szyby duża kostka ok-4pin z konektorami 6,3
Ostatnio zmieniony 12 września 2016, 20:59 przez Grizli, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ