nadmuch 125p

układ zapłonowy, urządzenia rozruchowe, układy wytwarzania prądu, pozostałe urządzenia elektryczne.

Moderator: Moderatorzy

diodalodz

nadmuch 125p

Post autor: diodalodz » 20 listopada 2008, 18:19

Witam .
Mam pytanie czy dobrze myślę że na klawisz wentylatora napięcie doprowadza niebiesko czarny przewód ?? Mam taki problem że moj stracił tam zasilanie . studiowalem schemat ale ta instalacja jest deczko inna bo ja mam instalkę z 90 roku .
Do świateł dochodzi mi plus od klawisza świateł wychodzi rozdwojenie niebiesko zielony czy jakiś tam bo nie ma paska tylko są te zmazy na długości przewodu . W aucie wszystko działa prócz tylnej wycieraczki i wentylatora . dziwne jest nieco to że przewód od zasilania wentylatora rozdwaja się przy klawiszu i biegnie do klawisza wycieraczki tył . Druga strona rozdwojenia leci obok głównej wiązki za licznikiem i spada na lewe nadkole gdzie łączy się z wiązką tyłu . I to jest własnie nielogiczne . Po gdzieś niebiesko czarny musi wrócić do skrzynki albo połączyć się z czymś innym a tu lipa .
Może ktoś zna lepiej tą instalkę i coś podpowie . Wg schematu powinno też nie działać (flash długmi i spryskiwacz przedni a obie rzeczy działają ) .
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ