Felgi polonez plus

elementy zawieszenia, koła i ogumienie.

Moderator: Moderatorzy

Maruu8

Felgi polonez plus

Post autor: Maruu8 » 23 października 2013, 18:53

Witam kupiłem ostatnio plusa kombi bez papierow na części do mojego tzn robie zapasy i zastanawiają mnie jego felgi.Chodzi o to że na zapasie mam standart felgę a stoi na felgach które mają 3 wypustki jak by na dekielki które posiadały borewicze i 125.moje pytanie czy te felgi są z borka lub z 125p? Czy nie byly montowane w plusach ?
FSO Polonez Caro plus GSI 1998r 70 tys przebiegu

FSO- Moja Pasja , Moja Duma.

OLO

Post autor: OLO » 24 października 2013, 10:27

Nie były.
Cisza na morzu, cisza w armacie.
Kto się odezwie - nie jedzie w FIACIE

Awatar użytkownika
trucker
Auto: MR89

Post autor: trucker » 24 października 2013, 10:59

Takie coś?
Obrazek
Jeśli się nie mylę, te felgi zastosowano po raz ostatni w Caro MR91.

Maruu8

Post autor: Maruu8 » 24 października 2013, 21:11

Tak kolego zgadza się.Zdziwiłem się bo kupilem go 2 tyg temu 2000 rok poldka a we wtorek przypatrzyłem się felgom dopiero.W takim razie muszę ściągać z nich opony i zakładać na moje felgi w caro plusie bo szkoda na zimę ich męczyć bo są troche wartościowe.Wyczyszczę pomaluje i odstawie na bok bo w planach mam fiata 125 :)Dzieki za pomoc :)

Awatar użytkownika
Szymon

Post autor: Szymon » 24 października 2013, 21:15

Maruu8 pisze:bo szkoda na zimę ich męczyć bo są troche wartościowe
Warte tyle, ile ważą, prawdziwe rarytasy
Bób, homar, włoszczyzna

Awatar użytkownika
Ambrosios
Kontakt:

Post autor: Ambrosios » 24 października 2013, 21:34

Maruu8 pisze:Witam kupiłem ostatnio plusa kombi bez papierow na części do mojego tzn robie zapasy i zastanawiają mnie jego felgi.Chodzi o to że na zapasie mam standart felgę a stoi na felgach które mają 3 wypustki jak by na dekielki które posiadały borewicze i 125.moje pytanie czy te felgi są z borka lub z 125p? Czy nie byly montowane w plusach ?
Maruu8 pisze:Tak kolego zgadza się.Zdziwiłem się bo kupilem go 2 tyg temu 2000 rok poldka a we wtorek przypatrzyłem się felgom dopiero.W takim razie muszę ściągać z nich opony i zakładać na moje felgi w caro plusie bo szkoda na zimę ich męczyć bo są troche wartościowe.Wyczyszczę pomaluje i odstawie na bok bo w planach mam fiata 125 :)Dzieki za pomoc :)
Rany boskie... A wpadlo Ci choc na chwile do glowy, ze jak kupiles Poldka Plusa bez papierow, to widocznie jest na tyle gowniany, ze nikomu nie oplacalo sie tych papierow odzyskac / skombinowac? A skoro tak, to dostales najbardziej gowniane felgi, ktore byly akurat pod reka a te standardowe poprzedni wlasciciel sprzedal osobno. Koncze, bo zaraz sie zalamie i wlasna piescia zabije...
Ostatnio zmieniony 24 października 2013, 21:36 przez Ambrosios, łącznie zmieniany 3 razy.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.

Awatar użytkownika
maciejowski
Auto: gromadka gruzów

Post autor: maciejowski » 24 października 2013, 22:12

Maruu8 pisze:bo są troche wartościowe
nom... w dobrym stanie, jakieś 20zł/szt.

Maruu8

Post autor: Maruu8 » 25 października 2013, 20:34

Dobra warte tyle ile ważą.Może taka prawda.Kolego Ambrosis Po pierwsze czego sie czepiasz tego ze powiedzialem wartościowe ? A po drugie polonez ma wszystkie papiery jest dopuszczony do ruchu,i jest w pełni sprawny tylko że ja nie chcialem tych papierów bo chce go rozebrać na części!!Dogadałem się z właścielem w tej sprawie Więc nie rozumiem twojego oburzenia !

Awatar użytkownika
leon

Post autor: leon » 25 października 2013, 20:45

Maruu8, nie przejmuj się Ambro, od kiedy se przysiadł na jajku taki nerwowy jest.

:D
Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.

http://www.leszekknorps.republika.pl/ekosciema.html

Obrazek

Awatar użytkownika
Ambrosios
Kontakt:

Post autor: Ambrosios » 25 października 2013, 21:05

Maruu8 pisze:Witam kupiłem ostatnio plusa kombi bez papierow na części do mojego tzn robie zapasy i zastanawiają mnie jego felgi.Chodzi o to że na zapasie mam standart felgę a stoi na felgach które mają 3 wypustki jak by na dekielki które posiadały borewicze i 125.moje pytanie czy te felgi są z borka lub z 125p? Czy nie byly montowane w plusach ?
Maruu8 pisze:Po pierwsze czego sie czepiasz tego ze powiedzialem wartościowe ? A po drugie polonez ma wszystkie papiery jest dopuszczony do ruchu,i jest w pełni sprawny tylko że ja nie chcialem tych papierów bo chce go rozebrać na części!!Dogadałem się z właścielem w tej sprawie Więc nie rozumiem twojego oburzenia !
Dobra, zabilem sie wlasna piescia i usiadlem na jajkach jednoczesnie :D Nie oburzam sie, tylko na drugi raz zdecyduj sie na poczatku, czy Poldek jest bez papierow na czesci, czy jednak jezdzi i ma wszystkie papiery. To, ze co innego jest na zapasie a co innego na kolach, tez powinno dac Ci do myslenia. Poza tym nie sprzedaje sie z reguly auta na czesci z dobrymi felgami. Wystarczylo zreszta sprawdzic na forum, gdzie jakie felgi byly (temat byl wielokrotnie poruszany, takze przeze mnie). Niemniej zycze Tobie, zebys dalej naprawial Poldka, DFa i co tam chcesz. Obiecuje tez, ze juz nie bede wiecej Ci tlumaczyl niczego ani dyskretnie nabijal sie, jak koledzy. Niech Cie tylko bozia dedukcja wynagrodzi (nie mylic z redukcja). :D Z mojej strony starczy rozrywki, EOT.
Ostatnio zmieniony 25 października 2013, 21:10 przez Ambrosios, łącznie zmieniany 3 razy.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.

Maruu8

Post autor: Maruu8 » 26 października 2013, 19:49

Tsaaa ja mam się zdecydować a powiedz na co ? W moim pytaniu wyraźnie jest napisane.Czytanie ze zrozumieniem.Kupując auto wiem po co i na co. chyba nie dziwne to jest ?Pytałem o felgi bo akurat nie wiedziałem co to za fele.Napisałem wyraźnie !!! Kupiłem bez papierów , a czy to jest równoznaczne z tym ,że nie ma papierów ?Także nie rozumiem twoich wypowiedzi chcesz zabłysnąć ale nie wiem czym bo może wiedzę masz ale tu się nie popisałeś inteligencją.To na tyle.Pozdro poza tym forum nie jest do udowadniania racji tylko służy do czego innego.

ODPOWIEDZ