Problem po wymianie pompy

jednostka napędowa, układy zasilania, układ chłodzenia, układ wydechowy.

Moderator: Moderatorzy

kawka90

Problem po wymianie pompy

Post autor: kawka90 » 26 maja 2014, 17:21

Witam. W weekend wymieniłem w moim Atu GSI pompę paliwa. Wszystko chodzi jak należy jednak od momentu wymiany pompy w samochodzie czuć benzynę. I to nie z bagażnika, baku czy w ogóle tylnej części samochodu. Jestem pewnien że ten zapach wydobywa się z pod maski i jest silniejszy gdy włączam nawiewy. W moim poldku zawsze było lekko czuć benzynę (problem z tym plastikiem przy baku) przy otwartych oknach ale teraz to już jest tragedia. przyglądałem się czy coś nie cieknie pod maską ale nic nie widać. Czy ktoś wie co to może być?

OLO

Post autor: OLO » 26 maja 2014, 17:34

Sprawdź czy Ci nie strzelił wężyk gumowy przed listwą
Cisza na morzu, cisza w armacie.
Kto się odezwie - nie jedzie w FIACIE

Awatar użytkownika
Ambrosios
Kontakt:

Post autor: Ambrosios » 26 maja 2014, 17:36

Bylo na forum pare razy, wystarczy przejrzec tematy lub skorzystac z wyszukiwarki. GSI ma bardzo ...ujowo zaprojektowany wezyk do podlaczenia listwy wtryskiwaczy. Jak jest nowy, lubi niespodziewanie pekac. W starym z kolei benzyna zaczyna przesiakiwac przez sparciala gume. Dales nowa pompe o nominalnej wydajnosci, to zaczal puszczac. To sa male ilosci, a ze w komorze jest cieplo, to benzyna od razu odparowuje i nie widac, gdzie cieknie.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2014, 17:43 przez Ambrosios, łącznie zmieniany 2 razy.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.

ODPOWIEDZ