Caro plus 97gli wentylator

Moderator: Moderatorzy

stefanoxxx

Caro plus 97gli wentylator

Post autor: stefanoxxx » 22 października 2016, 14:12

Mam takie pytanie wymienilem czujniki zalaczenia wentylatora, mam dwa wentylatory. Zadzialanie chyba od 88stopni zastanawia mnie jedna sprawa przed dojsciem do 90 stopni na zegarach wlacza sie wentylator po kilku minutach postoju pochodzi chwile i sie wylacza
Ale wszyscy pisza ze najpierw odpala ten od strony pasazera natomiast u mnie odpala ten od kierowcy. Wiem ze zalaczenie dziala krzyzowo czujnik od strony pasazera wlacza wentylator od kierowcy, wiec logicznie myslac najpierw powinien startowac ten od pasazera, oczywiscie czujniki sprawne (po podlaczeniu na krotko wentylatory oba sa zalaczane). Pompa sprawna termostat sprawny chlodnica sprawna uklad odpowietrzony.

Awatar użytkownika
piotrek33

Post autor: piotrek33 » 24 października 2016, 05:30

czym tu się przejmować? włącza? chłodzi? nie gotuje płynu, to wszystko gra. Polonezy potrafią dziwić różnymi rzeczami
jeżeli dzisiaj zrobisz coś niemożliwego, to od jutra będziesz miał to w obowiązkach...

Awatar użytkownika
Grizli

Post autor: Grizli » 24 października 2016, 13:24

U mnie w obu polonezach startuje ten od pasażera pierwszy

sta1416

Re: Caro plus 97gli wentylator

Post autor: sta1416 » 25 października 2016, 06:31

stefanoxxx pisze:oczywiscie czujniki sprawne (po podlaczeniu na krotko wentylatory oba sa zalaczane).
Co podłączasz na "krótko" wentylator do akumulatora? To nie sprawdzasz wtedy czujnika. Czujnik się sprawdza jak włożysz go do czajnika/garnka, podłączasz przez niego żarówkę, wkładasz termometr do czajnika/garnka i podgrzewasz, i na termometrze patrzysz przy jakiej temperaturze zapala się żarówka.

ODPOWIEDZ