nagrzewica w DF

Moderator: Moderatorzy

Post Reply
jarzy
Posts: 42
Joined: 04 January 2009, 10:08
Location: Mińsk Mazowiecki

nagrzewica w DF

Post by jarzy »

Witam,
mam mały problem z nagrzewnicą, a raczej jej sterowaniem w DF.
Chciałbym założyć konsole środkową od polona do fiata - zyskuję dodatkowe miejsce na radio, a na górze założę zegarki od VDO. Dodatkowo mam kompletną konsolę z podciągniętą elektryką do szyb i będzie to dobry przyczółek.
Ma ktoś może rozrysowaną nagrzewnicę wraz ze sterowaniem. W mądrych książkach traktują temat zdawkowo i mało konkretnie.
Interesują mnie następujące kwestie:
1. po zdjęciu całej konsoli mam na wierzchu linki przykręcone do wspornika. Dokąd wędruje linka sterująca ilością powietrza? Idzie w lewo i ginie w gąszczu... Żeby założyć polonezowską muszą odczepić tą starą, ale nie wiem gdzie ona tam idzie
2. gdy położę się na podłodze pasażera i sięgnę w głąb mam tam dwa zagięte o 90 stopni trzpienie, którymi można pokręcić. Jeden z nich wyglądał jakby chciał pasować poprzez łącznik z taką małą dźwigienką - toteż je połączyłem. Ale i tak w efekcie nie chciało to ze sobą współpracować. O co tu chodzi? to jakieś regulacje nagrzewnicy czy co?

Sorry, za dosyć pokręcony opis, ale nie potrafię tego lepiej opisać. Myślę, że jak ktoś widział i wie co chodzi to zrozumie....
a może macie jakieś zdjęcia z operacji jaką planuję u siebie?

Post Reply