Przywitaj i przedstaw sie na forum...

Wszystko to co powinieneś/naś wiedzieć zanim zaczniesz pisać: regulamin, wątek powitalny, dane Stowarzyszenia

Moderatorzy: orzech, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Martita

Post autor: Martita » 16 stycznia 2007, 13:17

Hej :)

Jestem Marta i dzisiaj mija już 154. dzień bez Pavulonu ;)

Moja przygoda z tą Bandą Pozytywnie Zakręconych Osobników zaczęła się, gdy Grzałka (moja druga połowica) wyszperał w necie informację o zlocie FSOAUTOKLUBU w Szczakach w 2002 roku, na który to zlot oczywiście się stawiliśmy jeszcze przed oficjalnym wstąpieniem w szeregi Klubu. Złapaliśmy bakcyla i tak już zostało... :)

Od pewnego czasu zaszczepiliśmy "pozytywne zakręcenie" naszemu synkowi Maksymkowi, w Klubie znanemu jako Ziomal ;), który był z nami już na 4 zlotach :)

Niestety nie posiadam takiej wiedzy jak Grzałka czy inni Klubowicze na temat funkcjonowania samochodów, ale cały czas się uczę i gdy tylko Grzałka majstruje przy Poldzie - asystuję wypełniając polecenia typu: "Sistro, uszczelka pod głowicę" :)

Obecnie posiadamy Poloneza Caro 1,6 GLE rocznik 1994, do którego obydwoje mamy prawdziwy sentyment (podobnie jak do innych modeli FSO), oraz Seja 900 (BLE) rocznik 2002, który nie przestaje nas zaskakiwac...

"Tak dobrze mi tu, tak mi dobrze, że dobrze mi tak"... :)
easy like sunday morning... =)

paulus77

Post autor: paulus77 » 16 stycznia 2007, 20:38

Witam na nowym forum..
Mam na imię Paweł (i nie jestem anonimowym alkoholikiem), bytność na starym forum zacząłem w okolicach kwietnia 2005, z imprez organizowanych przez FSO AK miałem okazję być na Norblinie 2005 i 2006, zlocie w Toruniu 2005., poza tym kilka razy na nieformalnych spotkaniach.
Kiedyś miałem status sympatyka, teraz nie wiem jeszcze ale będę pracował nad Przyjacielem Rodziny.
Mieszkam na Mazowszu w niewielkim mieście Mszczonów (wersja dla CB-maniaków "na 415 km ósemki:))
Nie jestem użytkownikiem auta ze stajni FSO za to od 1999 roku poruszam się czerwonym golfem MkIII w stanie kotrolowanej oryginalności i mam wielki respekt szczególnie do wszelkiej maści klasyków!

majchal
Moderator

Post autor: majchal » 16 stycznia 2007, 20:44

To będzie wielka przyjemność leżeć postem pod Martitą
A poważniej to Jestem MAJCHAL. W zasadzie to każdy mnie zna, a ci, co mnie widzieli to będą mieć ten widok do końca życia ;-) W klube jestem hmmm... Ciekawe czy ktoś to pamięta? Po tym jak nie dogadałem się z MIGiem popełniliśmy ten klub razem z GDA a dalej to już wy go prowadzicie
Jeśli chodzi o moje upodobania to każdy, kto był na zlocie wie, że oprócz FSO lubię winko i inny alkohol ( i to bardziej robić niż spożywać )
Obecnie ujeżdżam kolejne autko ze stajni FSO - Poldek z 95r z eRką w środku.
Tak czy owak nie da się w kilku słowach mnie opisać, tak, więc dam się poznać z czasem
Witam wszystkich nowych, a jest ich sporo i mam nadzieję, że będziecie tak samo dumni z FSO i FSOAK jak ja jestem

Awatar użytkownika
Janek

Post autor: Janek » 16 stycznia 2007, 21:59

witam was wszystkich. Na wcześniejszym forum pod nickiem Janek_125P. W końcu mam taki nick jak chciałem... ;) Co tu dużo mówić część mnie zna, część mnie nie zna i gitara... Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem więc nie ma sensu pisać a Ci co mnie nie znają niech żałują :P tam dochrapałem się Elite 1000 a tutaj zobaczymy... Pozdrawiam

Janisz

Post autor: Janisz » 16 stycznia 2007, 22:17

Na skutek pewnej... pomyłki moje poprzednie przywitanie poleciało, pisze to, zeby ktoś nie wk... się, ze już się witałem:)
A więc nazywam się Marcin Janiszewski, mieszkam nedaleko stolicy na zadupiu, gdzie nikt nie może trafić. Do FsoAK zapisałem się w sierpniu 2006, a sam klub znam od 2004, od zlotu w Wawrze( tj.trafiłem przypadkowo na info, ze będzie jakaś kolumna polonezów i fiatów jechać:D). Moim głównym zainteresowaniem są europejskie samochody z lat 60-80 w szczególności polskie i włoskie. Poza tym bardzo lubię naprawiać przedmioty moich zainteresowań:D Gdyby nie resztki ambicji najchetniej zostałbym blacharzem-lakiernikiem :D
Znam osobiście tylko garstkę klubowiczów, ale muszę przyznać, że każdego z nich szczerze polubiłem, więc mam nadzieję, ze będę mógł być jak najdłużej w tak zajebistej organizacji, jaką jest FSOAK i poznać takze innych :)

Koval_STM

Post autor: Koval_STM » 17 stycznia 2007, 01:13

Witam.
To ja, Koval z STM'u.

Nie wiem co o sobie napisać.

Jeżeli masz problem z samochodem to nie krępuj się i pytaj, chętnie odpowiem, poradzę.

Proszę również o zrozumienie dla mojej nadpobudliwości, to jest silniejsze ode mnie ;)
FSO 1500 '89 1.6 CB
PF 125p '75 1.6 Rover MPI :D
Daewoo-FSO Polonez Atu+ '98 1.6 GSi Digital
FSO Polonez '88 1.5 AB

Vistula

Post autor: Vistula » 17 stycznia 2007, 09:21

Czesc ! Jestem Adam /Vistula jak kto woli.Z klubem nie łączy mnie członkostwo , raczej sympatia.Mam 3 polonezy 92' -jeżdzi , 95' jeździ , 92' juz nie pojeździ....
MIałem grafita 71' PF 125p i szukam jego następcy powolutku.MOja aktywanośc na forum jest mniejsza niż jeszcze choćby pół roku temu a to dlatego bo znalazłem prace i piszę prace licencjacką i po prostu czasu mi brakuje.
~350 000km Polonez to wytrzymałe auto!
Może kiedyś będzie następny.

wkliw

Post autor: wkliw » 17 stycznia 2007, 10:05

Witam
Jestem Artur, Wcześniej działałem na PTK ale jakoś dziwnie zamarło ostatnim czasem więc przenosze się tutaj. Posiadam Poldka '94 1.5GLE warszawke 224 (narazie w stanie agonalnym).

Ramzes_II

Post autor: Ramzes_II » 17 stycznia 2007, 10:17

wkliw pisze:Witam
Jestem Artur, Wcześniej działałem na PTK ale jakoś dziwnie zamarło ostatnim czasem więc przenosze się tutaj. Posiadam Poldka '94 1.5GLE warszawke 224 (narazie w stanie agonalnym).
Dębica wita Mielec :)
Wiec Podkapracie wzbogaca sie o kolejnego czlonka spotów ? :)

chris1600

Post autor: chris1600 » 17 stycznia 2007, 10:24

witajcie:) jestem w klubie od stycznia 2005 a nieoficjalnie podgladalem was od 2004:) w dawnych czasach mozna mnie kojazyc z chris1500 w tym roku nastepuja male zmiany i dla jasnosci przechodzimy na stage 1600:) Posiadam Fiaciora ktory w rodzinie jest od poczatku swojego istnienia przypadajacy na 75r i ktory zjezdzil troche swiata przeszedl zmiane skorupy serducha i nadal jest wdziecznym mrkiem z dusza rajdowcy i za to te auto kocham i chyba dzieki jemu tu jestem czym bardzo sie szczyce:) jezeli masz jakas sprawe z checia pomoge wystarczy pisac/dzwonic:) pozdrawiam cala stara i nowa Elite:D chris1600

LOBUZ88

Post autor: LOBUZ88 » 17 stycznia 2007, 19:38

LOBUZ88 - Mateusz Łabuz czyli poprostu Łobuz , 88 to rok urodzenia czyli lat 18 ;) Zamieszkuje w Sosnowcu .
O FSO AK dowiedziałem sie z jakieś gazety moto czytanej w hipermarkecie "na szybko" .
Zacząłem odwiedzać strone od marca 2004 roku , pierwszego lipca zarejestrowałem sie na motonewsie i napisałem pierwszego posta a 20 lutego 2005 stałem się sympatykiem .
Obecnie jestem uczniem technikum samochodowego klasa III specjalizacja obsługa i naprawa poj. samochodowych .
Zainteresowania : samochody - SKODA & FSO & FSM i inne klasyki z lat '50 '60 '70 , rajdy , KJS'y ( w przysłości starty , narazie jeżdze na prawym ;)) , sport (piłka nożna) , muzyka , komputery
Posiadane auta jak widac w podpisie 3xSkoda 1xFSO ;)
Na żadnym zlocie FSO AK nie byłem...na spocie niestety tez nie , bardzo żałuje i mam nadzieje ze nadrobie to (przestane być forumowym kosmitą którego nikt nie widział ;)) wraz z odbiorem kartonika zwanego prawem jazdy ;)
Pzdr dla całej ekipy
Skoda S-100 1973
Polski Fiat 126p 650E 1991
Polski Fiat 125p 1500 1978
FSO 125p 2.0 DOHC 198x
FSO Polonez 1.5 LE 1987
Daewoo-FSO Polonez Caro+ 1.6GSI 1998
FSO Polonez Caro 1.5 GLE 1994
Skoda 105L 1984
BMW E36 Compact 316i 1999
BMW E46 318i 2000

AK

Post autor: AK » 17 stycznia 2007, 20:11

Hej, mam na imię Jakub, jestem obserwatorem FSOAK od grudnia 2003 roku, auta z Żerania posiada głównie mój ojciec ale czasem zdarza mi się je poprowadzić ;) początkowo była to Warszawka z '72 (nawet była na ogółnopolskim w Toruniu), teraz jest 125p z '79 aktualnie rozmontowane do zera pod lakier. Sam jestem posiadaczem Sierry, ale nie wykluczam powrotu do źródeł Żerańskiej fabryki :)
Pozdrawiam i na fali.

krzysiek-stratos
Kontakt:

Post autor: krzysiek-stratos » 17 stycznia 2007, 20:54

hej hej jestem stratos
w klubie od 2005 roku nie posiadam auta FSO, troche sie zajmowalem w muzuem techniki autami, zaprosilem Pagana i Momika do Norblina i od tego sie zaczelo :) moje spotykanie z ludzmi z klubu
jako prace dyplomowa robilem renowacje stratopoloneza , jako prace mgr rowniez robilem prace o zabytkach na przykladzie stratopoloneza :)

witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczow
zapraszam na storne www.stratopolonez.pl - chwilowo nie czynna
zapraszam do mechanic.pl - tam mnie nie ma :)
zapraszam do Volvo - tam mnie nie ma :)
zapraszam do Toyoty na blacharnie - tam teraz jestem :)

Awatar użytkownika
Grizli

Post autor: Grizli » 17 stycznia 2007, 22:24

Hej Łukasz/Grizli z tej strony na zlocie w sielpii byłem wiec kto był to mnie zna:)Mam poloneza 1,6GLI w klubie od 2005 w stowarzyszeniu od 2006.Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
LifeGuard
Kontakt:

Post autor: LifeGuard » 17 stycznia 2007, 23:15

Witam...
Nazywm się Andrzej, obecnie student IV roku WAT na wydziale MECHATRONIKA studia dzienne. Stopień "pan" tak miałem na przepustce :)

Moja historia z klubem zaczęła się po tym jak od Ojca dostałem na 18 urodziny fiata, którego to odkupił o wiele wczesniej od mojego Dziadka, a dziadek z salonu wziął :) i szperając w internecie natrafiłem na forum i napisałem swojego pierwszego posta:

"Witam
Chcialbym sobie wymienić sprezyne (bo pekla) po prawej stronie z przodu. Czy jest to wykonalne bez przyzadu do uginania? Czy ktos z was wymienial juz sprezyne jesli tak to prosze o jakies wskazowki bo 50zl za robocizne dla mechanika to wole przeznaczyc na gaz, a wymiana nie wydaje mi sie niemozliwa na oko.
dzieki za pomoc"

LifeGuard ksywka której używam odkąd zacząłem przygode z siecią interaktywną Internet ok '97 - '98 roku. pochodzi od tego że chcąc nie chcąc mam pare patentów ratowniczych, ratownik PCK, ratownik drogowy, ratownik wodny, ratownik kobiecych serc... :)
Obrazek
Obrazek

Mgacek

Post autor: Mgacek » 18 stycznia 2007, 10:07

Cześć! Ja też się przywitam, mam na imię Marcin, ale przyjaciele mówią do mnie Gacek i wcale mi to nie przeszkadza. Trafiłem do FSOAK przez zupełny przypadek, dwa dni po tym jak kupiłem mój pierwszy wymarzony samochód - Poloneza Caro Plus GSI. Byłem z Wami na trzech spotkaniach i całkiem mi się podobało. Mam wielką nadzieję, że tak pozostanie. Pozdrowionka!!!
Polonez CARO PLUS GSI.

kosa131

Post autor: kosa131 » 18 stycznia 2007, 11:32

Ja tez sie moze przywitam. Nazywam sie Marcin Kosinski, urodzony 01.01.1984, zamieszkały w Szczecinie. W roku 2004 ukonczylem nauke w technikum samochodowym zdobywajac tytul technika mechanika. Obecnie studiuje na wydziale mechanicznym politechniki szczecisnkiej, na kierunku mechanika i budowa maszyn. Zamilowanie do fiatow wzielo sie chyba stad, ze na dwa lata przed moim przyjsciem na swiat w mojej rodzinie pojawil sie pierwszy Fiat 131 S mirafiori...i od tego czasu tych aut przewinelo sie przez rece mojego ojca 6 sztuk (+ jedno 125p w koloze zoltym po taxi ;) zas przez moje lapki przeszedl 125p z 69 roku (pierwsze moje auto....), pozniej kolejne 5 sto-trzydziestek-jedynek (z czego trzy posiadam po dzis dzien).
Co do statusu klubowego - w zupelnosci wystarczalo mi bycie sympatykiem (dzialów klubowych czytac nie musze, z reszta co to za tajemnica, jesli do jej poznania wystarczylo zaplacic skladke...), ze spotow regionalnych tez mnie nikt nie wyganial. Obecne uprawnienia i obowiazki kazdej z grup sa dla mnie na tyle nieczytelne, ze z podjeciem decyzji o przynaleznosci wstrzymam sie do czasu wyjasnienia owych (czyli do sobotniego spotkania u kolegi Mateosa).

Awatar użytkownika
Grzanek

Post autor: Grzanek » 18 stycznia 2007, 14:01

Witam.
Nazywam się Marcin Grzanek. Na forum znany dotychczas jako Marcin1608. Zaglądam na forum od jakiegoś czasu. Ogólnie nie wiele robię, dużo mówię/bredzę, ciągle narzekam. Mam starego Poloneza 1500 oryginał z gazem. Już tylko jednego FSO 1500 bez dokumentów i Poloneza Caro 1.6 GLi bez silnika - nie wiem po co je mam, chyba z przyzwyczajenia. Lubię naprawiać/przerabiać/remontować/budować. Doświadczenie mam niewielkie. W zasadzie nic nie wiem.
Forum się bardzo zmieniło, ale to nie moja wina jest.
Pozdrawiam wszystkich wariatów i tych bardziej normalnych.
Obrazek "A tu widzicie, budujemy teraz nową tradycję, na włoskiej licencji zresztą"

Awatar użytkownika
smoczyczka

Post autor: smoczyczka » 18 stycznia 2007, 20:58

smoczyczka BodzioTowa się kłania wszem i wobec :)
Do FSOAK przylgnełam jakoś tak.... automatycznie, przylepiając się do BodzioTa.
Mój pierwszy spot krakowski był 11 listopada 2005. Myślę iż można to uznać za mój starcik.
Po pierwszym zlocie - w Sielpi (choć deszczowym i paskudnie wilgotnym), "wpadłam" na dobre w FSOAK.
Choć TOTALNIE nie znam się na samochodach i początkowo niewyobrażalnym dla mnie było odnalezienie wśród moto-fanów ("Misiu, co ja tam będę robić z tymi automaniakami??? :o0"), to jak widać.... nie tylko pasja łączy ludzi :o).

Ogólnie... jestem "panią" pedagog. Moja pasja to dzieci. Już wkrótce zaczniemy z BodzioTem pracowac nad własnymi ;o). W samochodowych kwestiach nie pomogę... ale we wszystkim innym, jeśli tylko umiem i mogę to chętnie.

Jestem duża baba, z wielkim serduchem i mam słabość do błekitnych polonezów (i ich właścicieli ;o) ).

Anatol

Post autor: Anatol » 19 stycznia 2007, 01:05

Witam na imię mam Artur . Auto to Polski Fiat 125p 1300 z 75 roku .Nie jestem w klubie , ale interesuje się poską motryzacją zatem zaglądam na to forum ;-)
Pozdraiwam Anatol

Dreamzzz83

Post autor: Dreamzzz83 » 19 stycznia 2007, 05:01

Witam serdecznie wszystkich :) Mam na imie Marcin i pochodze ze Śląska , ale obecnie częściej przebywam we Wrocławiu. Moim hobby od zawsze była motoryzacja , kiedyś przeżywałem bardzo mocno ,, erę tuningu ,, jak chyba każdy młody człowiek - nie ma w tym nic złego , dalej traktuje to jako moje hobby , ale podchodzę do tego tematu z większym dystansem ; nie bawią mnie już autka obwieszone tysiącami spoilerów ; tuning to sprawa indywidualna - autko musi się wyróżniać , ale sztuką jest przeprowadzić tą metamorfozę z klasą ;) Chiałbym w tym miejscu zaznaczyć , że traktuję to jako sztukę użytkową , a nie jak niektórzy ,, żeby zaszpanować co to ja nie mam ,, - przeróbka musi przede wszystkim mnie cieszyć a nie służyć jako narzędzie do podwyższenia własnego ego i zacierania kompleksów ... Przejdźmy jednak do FSO , bo w końcu to forum FSO ;) Od zawsze interesowały mnie Polonezy ( mimo , że miałem też kiedyś Syrenę 105 ) , te auta po prostu mają swój klimat i często niedoceniane z roku na rok zyskują należyty szacunek wśród miłośników marki ( chodzi mi tutaj głownie o najstarsze modele ). Jeździłem już dwoma ,, Borewiczami ,, z 1980 roku ( jeden w wersji exportowej ) i jedną przejściówką z 1990 roku , a w chwili kiedy piszę ten tekst pracuję nad moim nowym nabytkiem , czyli Polonezem 2.0 z 1984 roku , przygotowanym profesjonalnie do rajdów ( tym też się interesuję , ale nieco mniej ... ) , autkiem które spełnia moje marzenia odnośnie posiadania klasycznego Poloneza i przeprowadzenia na jego bazie retro - tuningu ( najpewniej stworzeniem repliki OBRSO ). To tyle o zainteresowaniach ;) A jaki jestem ??? Dziwny , tajemniczy , podobno czasem denerwujący , indywidualista ( kiedy wchodzę do warzywniaka i pani pyta czy zapakować ziemniaki , odpowiadam pewnie i zdecydowanie , że wolę gruszki ... ) , mam swój świat jak każdy z nas i w tym miejscu proszę o jego uszanowanie. Forum traktuje jako źródło wymiany informacji i rozrywkę , nie zamierzam się tutaj z nikim kłocić , bo nie lubię konfliktów , poza tym nie po to ktoś stworzyl tego rodzaju fora ... Chyba tyle , nic mi więcej do głowy nie przychodzi a i wypracowania nie chce mi się pisać ...

P.S. Mój prywatny apel do wszystkich - ratujcie zabytki , kiedy tylko się da ! ! ! :)

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Sphinx

Post autor: Sphinx » 19 stycznia 2007, 07:52

Witam,
Pochodzę z Płocka, ale obecnie większość czasu spędzam w Łodzi ponieważ studiuje mechanikę na tutejszej politechnice. Na forum trafiłem na początku 2005 roku, głównie czytam, od czasu do czasu coś napiszę. Miłością do samochodów, a szczególnie do polskiej motoryzacji zaraziłem się już jako małe dziecko, ponieważ pojazdy FSO są w mojej rodzinie od dawna. Pierwszym samochodem którym podróżowałem, jeszcze jako pasażer była Syrena 104. Niestety została sprzedana, a rodzice kupili Fiata 125p '75r. Po kilku latach samochód wymagał poważnego remontu blacharskiego, a że trafiła się okazja kupna nowszego, więc trafił na złom, a na jego miejsce pojawił się Fiat 125p '90, którego po zrobieniu prawa jazdy przejąłem ja. Służy mi on zresztą wiernie do tej pory. Od niedawna remontuje też Poloneza '88. Interesuję się przede wszystkim motoryzacją w starszym wydaniu oraz trochę komputerami, głównie programowaniem.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BodzioT
Kontakt:

Post autor: BodzioT » 19 stycznia 2007, 08:38

witam wszystkich

Naprawdę nazywam sie Bogusław Andrzej Tabor ale wszyscy mnie znaja pod nickiem BodzioT

co powiem wiecej jestem modelem rocznik 1976 z wykształcenia jestem technikiem mechanikiem o specjalności naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych oraz administrator sieci komputerowych. w dodatku jestem dyplomowanym operatorem Tokarki CNC i Wykrawarki laserowej.

Z FSO pierwszy kontakt miałem jako uczeń zawodówki kiedy odbywałem praktyki w Polmozbycie na stanowisku Diagnosta praktykant oraz na stanowisku Fast serwis. od poczatku nienawidziłem polonezów i za każdym razem jak widziałem poldka to robiłem sie czerwony i powtarzałem sobie dlaczego te auta sie tak psują. ale tam tez złapałem bakcyla silników DOHC fiata po zabawie z Fiacikiem 124 sport. minęły lata i w prezecie zamiast trabanta kombi pod moim domem stanoł pognity poldek w kolorze szaro-zielone nie wiem co i uśmiechał sie swoimi dwoma kwadratowymi slipkami. wiec jak kazdy nowoczesny facet wpisałem w onecie "FSO POLONEZ" i tak w 2002 roku trafiłem na forum FSO AK. po lekturze stwierdziłem ze ja to wszystko znam naprawiałem i w sumie to jest bajka. a potem zabrałem sie za złopaczka w celu przywrócenia mu stanu uzywalności Po pierwszych kilometrach stwierdziłem ze 75 KM daje temu autku niezła dynamike a autko jest komfortowe i ciche. potem był kryzys i pad silnika i remont blacharki co spowodowało ze stał sie znanym wszystkim błekitkiem (a dokładniej błękitnym pastelowym) a pod maską ryczy podrasowana jednostka DOHC FIATa o pojemnosci 1756 i mocy ponad 110 KM.
Na zloty jezdze od 2003 i staram sie uczestniczyć w zyciu klubu. Moje hobby to stare sportowe samochody gotowanie i....
Zbudował dom, posadził drzewo, spłodził syna i... zapił się z braku celów w życiu.

Wydzia

Post autor: Wydzia » 19 stycznia 2007, 15:28

Witam wszystkich:)
Niektórzy z Was mnie już znają a reszta mam nadzieję pozna na najbliższym zlocie.
Moja przygoda z FSO zaczeła się w 2005 roku (tu wielkie dzięki dla Mustanga, który zaprosił nas na spot FSO), status klubowicza dostałam na dzień dziecka w tymże roku.
Od tego czasu staram się być na wszystkich zlotach bo z nikim się tak dobrze nie bawię jak z Wami:)
Moja wiedza na temat FSO jest niewielka ale ciągle się uczę:)

Pozdrawiam wszystkich:)

tyfus

Post autor: tyfus » 19 stycznia 2007, 21:40

Ja tutaj gościnnie... Czytałem sporo na stronie lecz członkiem nie jestem! Bardzo lubię FSO i tyle...Samochody w domu to:
FSO Polonez 1500 1987r. buda z 1993r. Przejściówka przód nosek tył pełne Caro (zderzak też)
No i Palio Weekend (ale nie on tu gwiazdą)

MaciekTychy

Post autor: MaciekTychy » 20 stycznia 2007, 22:30

Witam
Jestem posiadaczem Polskiego Fiata 125P 1500 z 78r. Aktualnie jestem w trakcie załatwiania żółtych tablic.

CzapCzap

Post autor: CzapCzap » 21 stycznia 2007, 02:00

Czesc. Pochodze z LBN , jestem symatykiem FSO od dawna, chociaz tak mocno od 2004r.
Zakochany jestem w polonezach ..... Bujam sie fajnym golfem , w wakacje prawie kupilem borewicza 80rok, niestety wyjazd za granice....

maciekz

Post autor: maciekz » 21 stycznia 2007, 11:19

Witam wszystkich zaglądających na to forum !

Na poprzednim forum jako Sympatyk FSO bywałem od marca 05 r. Z nikim nie znam tu się osobiście ale może będzie sposobność to nadrobić ( jak ktoś ze mną wytrzyma ) . Polonezami poruszam się od maja 1999 r. Lubię łażenie po górach a drugie odchylenie to nasza rodzima motoryzacja. W chwili bieżącej poruszam się Caro 94 GLE . Pozdrawiam wszystkich ogarniętych tą pasją i życzę zapału .... byle do przodu !

kgracjank

Post autor: kgracjank » 23 stycznia 2007, 02:00

Witam !
Mam na imię Gracjan. Na początek wspomnę, że jestem posiadaczem dwóch polonezów, pierwszy od 2002 roku to przejściówka z gazem (rocznik 1989, na chodzie), natomiast drugiego zakupiłem całkiem niedawno bo 18.01.2007, jest to polonez caro 1.9 gld (rocznik 1996), niestety blacha jest w stanie opłakanym.
Teraz jestem na ostatnim roku magisterskich na polibudzie w Lublinie. Moje marzenie to jak poremontuje moje polduchy to pojechać na jakiś zlot posiadaczy produktów z Żerania.
Pozdrawiam całą ekipę FSOAUTOKLUBU !!!
Polonez is the best

Bolo

Post autor: Bolo » 23 stycznia 2007, 12:02

Witam !!

Nazywam się Maciej (Bolo), mieszkam w najbiedniejszym regionie Europy....Rzeszowie :P.
Fanem Fso zostałem w dniu zakupu Dużego Fiata ok. 17 lipiec 2005. Na forum trafiłem przypadkiem 09 wrzesień 2005. Po spocie w Sielpii zostałem klubowiczem (dzienx Pagan ).
Obecnie jeżdżę wciąż psującym się polod roverem :(
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ